top of page

Ceník platný k 1.1.2019

Newborn fotografie (novorozenci) 

Tento balíček je určen pro fotografování čerstvě narozených miminek (obvykle do 15 dnů jejich věku). V ateliéru spolu strávíme fotografováním 1-3 hodiny s ohledem na potřeby miminka. Do 5 pracovních dnů od fotografování poskytnu k náhledu 30 - 50 fotografií, ze kterých si vyberete 10 fotografií. Po vzájemném odsouhlasení Vámi vybraných fotografií, Vám tyto fotografie připravím digitálně v plném rozlišení. Fotografie si pak můžete nechat kdykoliv vytisknout.  Všechny vybrané fotografie dostanete v barevné i černobílé verzi 

 

Budete-li mít zájem o více jak 10 fotografií, pak cena každé další upravené fotografie v digitální formě bude 100,- 

Cena balíčku NOVOROZEŇÁTKA ......................................  1900,- (10 upravených fotografií v digitální podobě)

Balíček DĚTI A RODINA

Tento balíček obsahuje 15 upravených fotografií. Vybíráte si z 30 - 50 fotografií, které Vám poskytnu k náhledu. Vámi vybrané fotografie pak dostanete digitálně v plném rozlišení v barevné i černobílé verzi.  Budeme spolupracovat přibližně 1 hodinu a fotit můžeme v ateliéru nebo v exteriéru. Budeme-li fotit venku, pak se předem domluvíme na místě focení.

Balíček je vhodný pro focení rodin a dětí.

Budete-li mít zájem o více jak 15 fotografií, pak cena každé další upravené fotografie v digitální formě bude 80,-.

Cena balíčku DĚTI, RODINA A PŘÁTELÉ.......................................  1300,- (15 upravených fotografií v digitální podobě)

Balíček TĚHULKY

Balíček, jak již název napovídá, je určen pro těhotné ženy, jejich partnery a děti. Fotit můžeme v ateliéru či exteriéru nebo můžeme část fotografií nafotit venku a část v ateliéru. Po focení Vám do 5 pracovních dnů dám k náhledu 30 - 50 fotografií, ze kterých si vybíráte 15 fotografií. Fotografie Vám upravím a připravím digitálně v plném rozlišení v barevné i černobílé verzi. 

Budete-li mít zájem o více jak 15 fotografií, pak cena každé další upravené fotografie v digitální formě bude 80,-. 

Cena balíčku NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY ....................................  1500,- (15 upravených fotografií v digitální podobě)

Balíček MINI

Tento balíček je určen pro ty, kteří se spokojí s menším množstvím fotografií. Může jej využít kdokoliv, komu bude vyhovovat tato nabídka. V rámci tohoto balíčku budeme fotit v ateliéru či exteriéru cca 30 minut. Do 5 pracovních dnů pak dám k náhledu 15 - 30 fotografií, ze kterých si vyberete 5 fotografií. Vybrané fotografie upravím a připravím Vám je digitálně v plném rozlišení. Fotografie dostanete v barevné i černobílé verzi 

Cena balíčku MINI ........................................  800,- (5 upravených fotografií v digitální podobě)

Cena každé další fotografie nad rámec balíčku je 80,- za fotografii.

Boudoir focení

V ceně tohoto focení jsou služby vizážistky a 8 upravených fotografií v digitální podobě.

Po focení Vám do 5 pracovních dnů dám k náhledu 30 - 50 fotografií, ze kterých si vybíráte 8 fotografií. Fotografie Vám upravím a připravím digitálně v plném rozlišení v barevné i černobílé verzi. 

Budete-li mít zájem o více jak 8 fotografií, pak cena každé další upravené fotografie v digitální formě bude 150,-. 

Cena balíčku BOUDOIR....................................  2200,- (8 upravených fotografií v digitální podobě)

Fotografování svateb

Každá svatba je specifická a jedinečná. Máte-li zájem o mé služby fotografování Vaší svatby, neváhejte mne kontaktovat a na základě Vašich požadavků a představ spolu domluvíme cenu.

Základní ceny focení

1 hodina focení ............................ 500,-

1 fotografie ................................... 100,- 

Tyto ceny jsou platné pouze v případě, že vám nebude vyhovovat žádný z nabízených zvýhodněných balíčků nebo pokud se nedomluvíme jinak.

bottom of page